wtorek, 27 kwietnia 2010

Kartka z motylem

Jeszcze nie znam przeznaczenia tej kartki, ale miałam ochotę zrobić jakiś obrazek w technice quillingu i uznałam, że idealnie nada się na kartkę.
Może wykorzystam ją na któreś z najbliższych imienin?
Chociaż właściwie, czemu miałabym nie podarować jej komuś, o tak... bez okazji :)6 komentarzy:

 1. Bardzo ładna kartka. Trochę biały podkład ci na dole odjechał krzywo, ale jak mi czasami tak odjedzie to tłumacze sobie iż to tylko rękodzieło a nie maszyna i każdemu sie zdarzy ;)
  Lubie oglądać nowe świeże wzory, gdyż te co juz widziałam lub co widzę codziennie już mnie nudzą. Tutaj widzę ładną technikę zwijania dowolnych zielonych zwijasków, super kolorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. no właśnie widziałam, że tam krzywo to wyszło, ale dlatego, że źle docięłam w Photoshopie, może uda mi się jeszcze poprawić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się motylek ... bardzo!

  Odpowiedź na Twoje pytanie -
  Jeżeli mówisz o tej czapce o której ja myślę to nie schemat na zdjęciu 8 tylko ten schemat na zdjęciu 1 ... prawie wszystkie czapki i czapeczki robiłam wg. tych dwóch odręcznych schematów - baza wg. schematu wykończenia fantazja własna (właśnie tych wszystkich wykończeń czapek nie zapisywałam bo robiłam je ,,na oko,, - jak wyszło tak jest). Jeżeli będę w stanie podpowiedzieć co pamiętam to chętnie pomogę.
  Pozdrawiam - Danka

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudny, przepiękny motyl! Zakochałam się :D choć takie małe rzeczy mogą mnie przybliżyć do wiosny która nie ma zamiaru się najwyraźniej za oknem pojawić :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie - w końcu coś nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. very beautiful.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam quillingowe motylki :)))
  Pozdrawiam serdecznie i zaprasza do siebie :)))
  http://magnolia-craft.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń